З чим носити мереживну білизну

Сьогодні мереживна білизна перестала бути виключно спідньою. Рамки між «скрити» і «зробити акцент» стають дедалі розмитішими. Розберемо, наскільки допустимо робити спідню білизну помітною і в яких стилях це доречно.
Що потрібно знати про мереживні бралети та боді
Перше, в чому варто розібратися — яка мереживна білизна може стати помітною частиною образу. Йдеться насамперед про бралети з широкою нижньою частиною. У такому виконанні мереживна білизна набуває схожості з топом.
Бралети на роль топу вибирають із максимально щільним мереживом на сітці. Носити таку білизну можна під однотонні сорочки, оверсайз майки, а також асиметричні кофти з об'ємною в'язкою і глибоким декольте. Вельми оригінально виглядатиме комбінація мережива із щільним денімом. Якщо ви обрали мереживний бралет як акцент, ажурна фактура має бути єдиною в образі.
Тренд, який недавно з'явився, дозволяє носити широкий бралет поверх тонкої сорочки. Для того, щоб ця комбінація виглядала виграшно та стильно, беріть контрастні кольори, наприклад, білу сорочку та чорний бралет. Зверніть увагу, що в такому рішенні спідня білизна повинна мати цілісні тонкі бретелі.
Більш закритий варіант, який нещодавно вважався виключно нижньою білизною — мереживні боді. Сьогодні їх можна поєднувати з сорочками та піджаками класичного прямого крою. Однак пам'ятайте, що цей варіант не підійде в якості офісного дрес-коду.
Мода мінлива, те, що ще недавно вважалося табу, сьогодні стало трендом та модним рішенням. Вибираючи спідню білизну, як пікантний акцент, пам'ятайте, що на цю роль не підходять комбіновані моделі зі вставками бавовни, атласу або шовку. Їхні фасони надто підкреслюють приналежність до спідньої білизни.
З чим не можна носити мереживну білизну
Якщо спідня білизна повинна залишатися непомітною під одягом, не одягайте мереживні моделі під тонкі тканини. Найчастіше ця помилка зустрічається у поєднанні з класичними білими блузками та сорочками. Такий верх вимагає однотонного гладкого бюстгальтера у тон шкіри, саме це зробить його максимально непомітним.
Мереживні трусики не варто одягати під штани та спідниці облягаючого фасону з тонких тканин, зокрема під такі моделі, як скінні та спідниця-олівець.
Мереживна білизна та трикотажні тканини
Щільні трикотажні тканини з фактурою або тонкою в'язкою відмінно приховують мереживо та роблять білизну непомітною. Однак враховуйте, що більшість в'язаних речей розраховано на прохолодну погоду, при якій мереживо не завжди комфортне. В такому випадку вибір краще зробити на користь комбінованих варіантів, в яких мереживо використовується як декоративний елемент або вставки. Мереживна білизна з еластичних тканин також підходить під щільні костюмні тканини та денім.
Непомітною мереживну білизну може зробити не тільки тканина одягу, а і її крій. Наприклад, спідниця-кльош або «сонце» зовсім не вимогливі до фактури спідньої білизни. Це правило стосується багатошарових спідниць і вільних від стегна штанів.
Чи варто носити мереживну білизну під ажурні речі
Одяг, який складається з мережива, вкрай вимогливий до спідньої білизни. Найбільш непомітною буде безшовна білизна в тон і мереживна. Остання має бути відшита з «плоского» мережива і мати максимальне прилягання до тіла. Ця рекомендація добре працює на весільних сукнях силуету «русалка». Зверніть увагу, що білизна з мережива шантильї підходить лише під багатошарові сукні.