Яка тканина краща для жіночих трусів
Спідня білизна є обов'язковою частиною гардероба, адже жіночі труси відповідають не лише за комфортне самопочуття. Основним завданням цього одягу є підтримання оптимальних санітарно-гігієнічних умов. Статеві органи належать до найуразливіших частин тіла. Причому йдеться не лише про ніжність шкірного покриву, а й про бактеріологічні загрози. Тому необхідно носити спідню білизну, що захищає вразливу зону від контакту з верхнім одягом.
На відміну від минулих років, сьогодні трусами користуються представники всіх станів, а сам цей одяг може похвалитися завидною різноманітністю. І йдеться не тільки про моделі, яких дійсно можна знайти безліч, а й про матеріали їх виготовлення.
У цій статті ми поговоримо про те, з яких тканин шиється спідня білизна, а також у чому полягають переваги та недоліки тих чи інших матеріалів.
Жіночі труси та матеріали їх виготовлення
Панталони, а саме вони були прабатьками сучасних жіночих трусів, виготовлялися з дорогих та м'яких тканин. Наприклад, це міг бути натуральний шовк. Пізніше йому на зміну прийшли льон та бавовна, коли спідня білизна перестала бути прерогативою представниць аристократичного стану. Але сьогодні вибір матеріалів набагато більший.
Серед тканин, з яких виробляють жіночі труси:
-
бавовна;
-
бамбук;
-
віскоза;
-
еластан;
-
ліоцелл;
-
поліамід;
-
поліестер;
-
гіпюр;
-
їх численні комбінації.
І це ми ще не усі варіанти перерахували. Сьогодні можна знайти жіночі труси, пошиті практично з будь-якого матеріалу, крім вовни. Хоча знайти спідню білизну з натурального шовку або атласу може бути і дорого, і складно. Ці тканини були витіснені з ринку саме через свою високу вартість та замінені дешевшими синтетичними аналогами. Отже, якщо ви бачите в описі товару слово «шовковий», швидше за все йдеться про штучну імітацію.
Переваги нижньої білизни з натуральних тканин
Хоча натуральні тканини відомі давно, нічого дійсно кращого поки що не придумали. Принаймні для пошиття спідньої білизни. Жіночі труси з бавовни:
-
пропускають повітря;
-
не викликають алергічних реакцій;
-
ефективно відводять вологу;
-
дуже приємні на дотик;
-
не вимагають особливо дбайливого прання;
-
можуть гладитись, якщо є медична необхідність.
Для щоденного носіння – немає нічого кращого. Щоправда, і без вад не обійшлося. Натуральні тканини швидко втрачають привабливий зовнішній вигляд, вицвітаючи та деформуючись. Зате й коштують такі жіночі труси зазвичай недорого.
На жаль, ефекту корекції фігури від них чекати не доводиться.
Особливості синтетики в експлуатації трусів
Синтетичні тканини також мають попит. Зазвичай з них шиють сексуальні трусики, ті самі шовкові пеньюари й комплекти. Речі із синтетики:
-
дуже яскраві та красиві;
-
здатні зберігати зовнішній вигляд після безлічі прань;
-
рідко втрачають колір чи піддаються деформації.
Щоправда, повітря вони пропускають не надто, з відведенням вологи теж все не супер. Найбільш необхідні такі матеріали при пошитті білизни, що коригує, адже багато синтетичних тканин дуже еластичні.
Але як би не виглядали жіночі труси з синтетики, якщо ви збираєтеся носити їх на постійній основі, зверніть увагу на наявність ластовиці з бавовни. Якщо її немає – для постійного носіння така білизна не годиться.
Комбіновані тканини для пошиття жіночих трусів
Отже, і синтетичні, і натуральні матеріали мають як переваги, так і недоліки. Що ж робити? Сучасний ринок може запропонувати третій варіант: комбіновані тканини. Як правило, левову частку в них становлять натуральні волокна, а незначна частина синтетики (конкретний процент залежить від конкретного виробника) робить модель практичною. У цьому випадку жіночі труси отримують всі переваги бавовни та еластану, наприклад, але повністю позбавлені характерних для них недоліків. Звичайно, спідня білизна з комбінованої тканини не буде такою ж довговічною, як синтетична. Але вона прослужить довше, ніж суто бавовняна і буде дуже зручною.