Кошик
763 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (96) 563-89-58
+380 (63) 193-43-85
Базар " 7 кілометр " (контейнерна: 3 площа, вул.Сіра 1 №1757), Одеса, Україна
Офіційний сайт INDENA Нижня білизна від виробника
Залишити відгук

Як зручно складати жіночі труси

Як зручно складати жіночі труси

Жіночі труси – обов'язкова частина гардероба сучасної жінки. Річ у тому, що цей предмет одягу потрібний не стільки для краси або комфортного самопочуття протягом дня, але для збереження здоров'я. Зрештою, саме жіночі труси відповідають за підтримку оптимальних санітарно-гігієнічних умов. Завдяки їм найуразливіші частини тіла надійно захищені від прямого контакту з предметами верхнього одягу.

У цій статті ми розповімо про те, як саме з'явилися звичні нам трусики, яка модель є найбільш зручною для повсякденного носіння, а також як часто необхідно повністю змінювати ці вироби. Крім цього, ви дізнаєтеся про основні секрети правильної організації простору в шафі. Зокрема, як зручно складати жіночі труси, щоб вони займали мало місця й не губилися в нетрях гардероба.

 

Коротка історія жіночих трусів

 

Як і безліч інших предметів одягу, жіночі труси прийшли до нас безпосередньо з чоловічої шафи. А там вони прописалися ще з незапам'ятних часів, встигнувши побувати і пов'язкою на стегнах, і вузькими лосинами. А жіночим цей предмет гардероба став лише близько двох сотень років тому. На той час з'явилися перші їх різновиди – панталони. Вони були довжиною по щиколотку, рясно прикрашалися мереживом й використовувалися аристократками. Простолюдинки тоді залишалися без трусів у буквальному значенні слова (у крайньому разі це були чоловічі штани з льону).

Ближче до сучасного дизайну жіночі труси стали приблизно в середині минулого століття. Сьогодні існує безліч моделей, включаючи й виключно відверті. До речі, панталони все ще існують та навіть мають певний попит. Щоправда, вони стали коротшими та позбулися великої кількості декору, перетворившись на суто практичну річ.

 

Моделі жіночих трусів та з чого їх шиють

 

У всьому світі жіночі труси заведено ділити на міні, міді та максі. До останніх, наприклад, відносяться сучасні панталони та моделі шортами. Міні – це танга, бразил’яна та стрінги всіх різновидів. Найбільш популярними залишаються вироби із категорії міді. До них відносяться сліпи, хіпстери та бікіні, одним словом, саме ті моделі, які чудово підходять для щоденного носіння у поєднанні з абсолютно будь-яким верхнім одягом.

Матеріали виготовлення жіночих трусів теж змінилися з часом, хоча це пов'язано не з модою, а з розвитком технологій. Якщо раніше вся спідня білизна шилася з натуральних тканин, то сьогодні існує багато синтетичних волокон, що добре підходять для виготовлення трусів. Оптимальним варіантом вважаються жіночі труси з комбінованої тканини, що складається з бавовни, бамбука, а також нейлону, еластану. Синтетики має бути не більше ніж 15% від загальної маси.

Однак популярні й повністю синтетичні вироби, особливо серед нижньої білизни з ефектом корекції фігури. Головне, щоб ластовиця залишалася бавовняною.

 

Як продовжити «життя» жіночих трусів

 

Оскільки жіночі труси необхідно міняти не рідше ніж раз на рік (а краще в 6 місяців), особливо намагатися для продовження терміну експлуатації не має сенсу. Однак слід дотримуватись ряду правил, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд виробу набагато раніше. Зокрема:

  • краще ручне прання або делікатний режим;

  • автоматичне сушіння та викручування небажані;

  • необхідно уникати агресивних засобів для прання.

Глажка в більшості випадків не тільки не потрібна, але й може завдати шкоди ніжним мереживам.

 

Складаємо жіночі труси акуратно

 

Оскільки зберігати жіночі труси, як і будь-яку іншу спідню білизну необхідно окремо (щоб не допускати контакту з верхнім одягом), рекомендуємо вибрати полицю, ящик комода або спеціальний органайзер з роздільниками. В останньому випадку вам не доведеться якось складати трусики — достатньо поміщати їх в окремі осередки.

Для зберігання в комоді або на полиці, рекомендуємо складати спідню білизну:

  • рулетиком (підніміть нижню частину до гумки й згорніть все в рол у будь-якому зручному для вас напрямку);

  • конвертиком (крім нижньої частини, складіть бічні внахлест, щоб досягти прямокутної форми);

  • кишенькою (складіть бічні частини внахлест, підніміть нижню частину до гумки, зафіксуйте все, крім найдальшої гумки та виверніть).

В принципі завжди можна поекспериментувати під себе, щоб організація простору в ящику з жіночими трусами та іншою спідньою білизною була максимально зручна саме для вас.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner