Догляд за жіночими трусиками: правила прання, зберігання та тривалості використання

Жіночі труси є необхідною деталлю гардероба як для дівчат підлітків, так і для жінок у віці. Ці речі дуже важливі, адже дозволяють зберегти здоров'я, забезпечити комфорт у повсякденному житті, а також захистити інший одяг від забруднення тілесними рідинами. Тому знання про те, як правильно стежити за жіночими трусиками, є життєво необхідними. Особливо, якщо врахувати, що вартість спідньої білизни зростає не щодня, а щогодини. Трусики не можна назвати дешевими, навіть якщо йдеться про просто якісну модель. А вартість ошатної спідньої білизни, багато прикрашеної мереживними вставками та іншим декором може бути зовсім захмарною.
У цій статті ми розповімо про особливості догляду за жіночою білизною. Ви дізнаєтеся, як правильно прати трусики, а також які помилки є найпоширенішими.
Основні помилки при пранні трусиків для жінок
Існують помилки, які вважаються такими лише при пранні конкретних моделей жіночих трусів. До них відносяться звички, пов'язані з використанням надто агресивних засобів для прання, а також використання автоматичної пральної машини для делікатних мереживних виробів.
Однак є й інші серйозні недоліки. Серед них:
-
звичка прати жіночу спідню білизну з іншими речами;
-
переконаність, що нові труси вже готові до носіння;
-
думка, що трусикам необов'язкове прасування.
У першому випадку ви ризикуєте занести на жіночі труси бактерії та мікроорганізми з інших предметів гардероба. Зрештою, спідня білизна контактує з найбільш уразливими частинами тіла. Перучи трусики для жінок зі шкарпетками, рушниками, джинсами та іншим одягом, ви неминуче ризикуєте своїм здоров'ям.
Другий випадок теж несе у собі небезпеку. Може бути в запаяній упаковці труси й виглядають чистими, але не забувайте, що хтось їх туди поклав. Навіть якщо виробництво повністю автоматичне, у повітрі все ще є пил та бруд. І все це виявиться у безпосередньому контакті з ніжною шкірою.
Останній варіант також є помилкою. Ніяке прання не здатне повністю очистити труси для дівчат від бактерій, які поступово накопичуються між волокнами тканини. А ось прасування з використанням пари дає відмінні результати. Зрозуміло, відпарювати варто тільки ті ділянки трусиків, які пошиті з відповідної тканини (бавовни або бамбука), адже ніжні синтетичні мережива можуть такого поводження й не пережити.
Також є ще одна, досить поширена помилка: звичка викручувати жіночі труси. Насправді віджимання спідньої білизни для жінок повинне здійснюватися так само як у випадку з речами з вовни. Просто дбайливо промокніть трусики чистим рушником та залиште сохнути. Інакше значний ризик деформації виробу.
Як прати трусики для дівчат правильно
В ідеалі жіночі труси, як для дівчат, так і для жінок, бажано прати вручну. Як миючий засіб можна використовувати господарське мило або рідкі гелі. Порошок теж підійде, але його гранули довше розчиняються та гірше виполіскуються. І можете повірити, що контакт шкіри з залишками порошку буде нітрохи не приємніший, ніж із забрудненою бактеріями тканиною.
Також можна прати трусики в автоматичному устаткуванні. В цьому випадку необхідно:
-
встановити температуру не вище за 40 градусів;
-
вибрати делікатний режим;
-
використовувати спеціальний мішок для прання спідньої білизни.
Це загальні правила, більш конкретно про прання ваших трусиків можна дізнатися з інформації, вказаної на етикетці виробу.
Оптимальний спосіб зберігання спідньої білизни
Після того, як жіночі труси висохли та були погладжені, рекомендується помістити їх у закритий органайзер з невеликими осередками або спеціально виділений ящик комода. Зверніть увагу, що доступ до спідньої білизни повинен бути обмежений, особливо, якщо в будинку є домашні тварини. Ті ж коти люблять валятися на свіжовипраній білизні. Інтернет повний кумедних мемов, але насправді це дуже незручно та негігієнічно.
Скільки трусів має бути та коли їх час міняти
Бажано, щоб під рукою завжди було 10 – 11 трусиків різних моделей. І це мінімальна кількість. Можливо й більше, адже спідньої білизни для жінок багато не буває. По-перше, міняти жіночі труси потрібно не рідше одного разу на день. І це за стандартного розпорядку. Якщо ви вирішите піти на пробіжку або займетесь будь-яким іншим видом фізичної активності, трусики також потрібно буде замінити. В принципі, гінекологи рекомендують прати спідню білизну для дівчат, так часто, як дозволяє ситуація.
Крім цього, важливо розуміти, що раз на пів року — рік, весь запас трусиків повинен бути повністю замінений (якщо йдеться про спідню білизну, яку жінка використовує постійно). Винятком можуть бути особливо ошатні екземпляри із сексуальним дизайном, які використовуються виключно з конкретного приводу та надягаються не надто часто.