Чи потрібно одягати труси під боді
💙 Як носять боді з трусами чи ні
💙 Чи можна під боді одягати труси
Конструктивно боді є симбіозом трусиків і топу, саме таким воно замислювалося в 1950-х роках, коли було вперше представлено на тижні моди.
Верхня частина боді може мати форму майки на тонких бретелях, футболки, водолазки з коміром-стійкою, а також сорочки. Відшивається з різних тканин, від ажурного мережива до щільного спортивного трикотажу. Всі ці особливості визначають специфіку носіння боді, зокрема необхідність надягання під нього спідньої білизни.
Як носять боді з трусами чи ні
Мереживні боді, за рідкісним винятком, є типом нижньої білизни і повністю замінюють собою трусики та бюстгальтер. У цьому випадку боді вдягають без додаткового шару білизни.
Боді-корсети відрізняються використанням еластичних щільних матеріалів, що дозволяє їм візуально коригувати фігуру, приховуючи недосконалість у зоні талії та стегон. Такі боді також вважаються типом нижньої білизни і не вимагають надягання трусиків.
Боді-піжама має вільну посадку, верхня частина може бути представлена топом на тонких бретелях або футболки. Як і будь-який інший одяг для сну не вимагає наявності нижньої білизни.
Вищеописані типи боді за своєю функціональністю є спідньою білизною. Однак є і друга група, яка об'єднує моделі для повсякденного носіння як верхній одяг:
- боді-сорочки;
- боді-гольфи.
Боді-сорочки мають ряд ґудзиків і додатково застібаються у нижній частині на кнопки, гачки або липучки. В даному випадку під боді необхідно одягати білизну. Ідеальним варіантом будуть тонкі безшовні трусики з еластичної тканини, які своїм фасоном повторюють форму нижньої частини боді.
Боді-водолазки або гольфи, що відшиваються з еластичної тканини, можуть не мати застібок у нижній частині. В цьому випадку для зручності надягання зверху (на спині або спереду) передбачений потайний або декоративний замок-блискавка. Такі боді вимагають спідньої білизни, за винятком спортивних моделей для гімнастики.
Чи можна під боді одягати труси
Яких-небудь правил, що забороняють одягати труси під боді, не існує, навіть якщо мова про мереживні моделі. Перше, на що варто звернути увагу – призначення боді. Якщо воно виконане із щільної тканини, має декоративні деталі, то перед вами модель верхнього одягу, що потребує нижньої білизни.
Чимало призначення боді може сказати і тип застібки. Щільні, грубі зовнішні кнопки і гачки некомфортні без спідньої білизни, це правило стосується вшитих липучок. Якщо боді сконструйований так, що в ньому немає нижньої застібки, можна замінити трусики щоденною прокладкою. Остання здатна "врятувати" ситуацію з будь-якою моделлю боді.
Єдиний тип боді, під який не рекомендується одягати білизну – спортивні, розраховані на інтенсивні фітнес-заняття. Вони відшиваються з тканин, які добре поглинають і відводять вологу, зайвий нижній шар тканини лише перешкоджатиме цьому.
Як вибрати труси під боді
Якщо наявність трусиків під боді є для вас важливим, дотримуйтесь кілька нескладних правил.
Вибирайте безшовну білизну. Такі трусики відшиваються з високоеластичних тканин, що забезпечує максимальне прилягання, чим тонший матеріал, тим непомітнішою буде білизна. Також допускаються трусики з плоским прихованим та запаяним швом. Більшість моделей відшивається із сумішевих або синтетичних тканин, тому обов'язково звертайте увагу на ластівницю, яка має бути з бавовняної або бамбукової тканини.
Форма вибраних трусиків має повністю повторювати боді. Якщо ви вибрали модель з низом шортиками, надягайте труси фасону бразиліани, шортики або бікіні; для моделей з відкритими стегнами краще сліпи та тангу. Головне правило - білизна не повинна виднітися з-під боді.
Важливим є і колір білизни, він повинен повністю повторювати відтінок боді. Винятком із цього правила є лише боді класичного білого кольору, під які рекомендується одягати тілесну білизну.
Декілька слів варто сказати і про поєднання боді з колготками. Найчастіше останні одягають під боді, що виглядає естетичніше. Варіант із колготками зверху допускається з ажурними боді, що виконують роль спідньої білизни.
Обов'язково враховуйте щільність спідниці або штанів, які будуть надіті зверху, чим тонша тканина, тим більше уваги доведеться приділити питанню підбору білизни. Як бачите, чітких правил носіння боді немає, головне — ваше особисте відчуття комфорту, гігієни та естетики.