Кошик
770 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (96) 563-89-58
+380 (63) 193-43-85
Базар " 7 кілометр " (контейнерна: 3 площа, вул.Сіра 1 №1757), Одеса, Україна
Офіційний сайт INDENA Нижня білизна від виробника
Залишити відгук

Чому варто задуматися про покупку чоловічої термобілизни

Чому варто задуматися про покупку чоловічої термобілизни

 

💙 Які види термобілизни існують

💙 За якої температури потрібно одягати термобілизну

💙 З яких матеріалів шиють термоодяг

💙 Основні правила догляду та прання термобілизни

 

 

 

 

Не всі чоловіки люблять багатошарові комплекти одягу, але коли настає зима з морозами, то іншого нічого не придумаєш. Термобілизна може стати чудовою альтернативою. Це кофта та штани, виконані з еластичних матеріалів, які щільно облягають тіло. Під одягом такий шар захисту практично непомітний, але це реальна можливість продовжить носити сорочку та джинси, штани, не надягаючи додатково светр, джемпер.


У даній статті співробітники інтернет-магазину розкажуть, яку термобілизну пропонує виробник «Індена». Далі дізнаємося, які види комплектів існують, з чого шиють вироби, а також як доглядати речі, щоб вони якомога довше зберігали функції терморегуляції.

 

 

Які види термобілизни існують

 

Виробники пропонують кілька різновидів термобілизни:

 

  • теплозберігаючі моделі, виготовлені переважно з натуральної вовни. У таких речах добре зберігається тепло. Якщо активно рухатися, то піт поглинатиметься тканиною і відразу виводитися, через що можна переохолодитися. Цей вид не підходить для занять спортом;
  • вологовивідні вироби, найчастіше зі 100% синтетики. Кофта, штани відрізняються тим, що швидко виводять вологу, тому ризик переохолодження практично зводиться до нуля;
  • гібридні моделі, у складі яких і синтетика, та натуральні нитки. Матеріал добре справляється і зі збереженням тепла, і з виведенням вологи.


Спеціально для спортсменів є вологовідштовхувальна білизна, яка дозволяє тренуватися навіть під час дощу та снігу. Але це дорогі моделі, і без потреби у професійних тренуваннях немає сенсу його купувати.

 

 

 

За якої температури потрібно одягати термобілизну

 

Є певні погодні умови, за яких рекомендовані ті чи інші види термобілизни. Наприклад, серія Light розрахована на невеликий холод. Це переважно демісезонний період, коли температура повітря становить +10+15 градусів.

 

  • Якщо за вікном менше +10, то можна сміливо вдягати зимову термобілизну. Це вироби, на яких є маркування Warm. Речі цього класу рекомендовані для занять зимовими видами спорту, коли передбачається активність. Навіть для тривалих прогулянок узимку в парку чи лісі також підходить ця серія.
  • Коли на вулиці до -15 градусів, а фізична активність мінімальна, краще вибрати моделі Extra Warm. Багато виробників рекомендують термобілизну такої якості для температури до -30 градусів.
  • Найкращим захистом від вітряної зимової погоди стануть штани та кофта з маркуванням WG. При виробництві полотен для пошиття використовується особлива технологія6, за рахунок чого навіть в екстремальних умовах буде тепло як під ковдрою.


Легкі моделі термобілизни можна одягати навіть улітку. Це особливо корисно тим, хто активно тренується, займається бігом на тривалі дистанції. Але перед покупкою комплектів необхідно обов'язково з'ясувати рекомендований виробником температурний режим.

 

 

 

З яких матеріалів шиють термоодяг

 

Усього існує три види матеріалів, з яких найчастіше шиють термобілизну.

 

  • Синтетичні тканини, у складі яких є поліестер, нейлон, спандекс і лайкра. Відсотковий вміст компонентів може бути різним, але разом нитки забезпечують відмінний захист від холоду, а також чудове виведення вологу. Термобілизна з синтетики має невелику вагу, в процесі носіння не відчувається на тілі. При пранні виробу не схильні до деформації, відмінно зберігають зовнішній вигляд.
  • Шерсть часто використовується для пошиття термобілизни. Це улюблений вид захисту для шанувальників зимових видів спорту та альпінізму. Тканина такого плану швидко вбирає та відводить вологу, тому немає ризику переохолодження чи перегріву. Але є недолік, в процесі прання вироби можуть давати усадку.
  • Комбіновані матеріали, у складі яких 50% поліпропілену та 50% бавовни. У такій термобілизні завжди гарний повітрообмін. Вироби мають відмінну посадку по фігурі, мінімально схильні до зносу.


Якщо є алергія на шерсть, краще вибрати напівсинтетику або синтетику. У процесі їх носіння немає ризику подразнень та інших побічних реакцій.

 

 

 

Основні правила догляду та прання термобілизни

 

За рекомендацією багатьох виробників, термобілизна потрібно прати у воді, температура якої трохи більше 30 градусів. Інакше є ризик зіпсувати антибактеріальні, термічні властивості. Занадто гаряча вода може призвести до деформації, усадки виробів, тому вони банально стануть набагато меншими.


Незалежно від того, з якого матеріалу зшито термобл'є, не рекомендується машинний віджим. Навіть вручну не варто надто активно перекручувати вироби. Найкраще дати стекти рідини природним чином, а після цього розкласти речі у горизонтальному положенні. Небажано користуватися батареями та іншими опалювальними приладами для сушіння. На мотузку вішати або перегинати термобілизну теж погано, можна деформувати штани, кофту.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner